Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
New Cosmetic
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52611803E-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtim i produkteve kozmetike, krem, locione, fragrance, parfume dhe produkte te tjera bukurie. Tregtim me shumice e pakice dhe import eksport. Ambalazhe te ndryshme. produkte te ndryshme te estetikes, kozmetikes dhe parfumerise, shampo, aromatizues te llojeve te ndryshme, produkte te higjenes, produkte ushqimore te bukurise, te trajtimit te lekures si edhe detergjente te llojeve te ndryshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Lulzim Kardhiqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
New Cosmetic
New Cosmetic
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!