Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
B I A
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52616601B-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ambalazhim paketim dhe tregtim me shumice dhe pakice bombula gazi. Tregtim me shumice dhe pakice gaz (autogaz). Import-eksport. Prodhim, grumbullim, paketim dhe tregtim me shumice dhe pakice te materialeve ushqimore, bujqesore, blegtorale dhe te ndertimit. Transport mallrash per vete dhe per te trete brenda dhe jashte vendit. Prodhim, grumbullim, paketim dhe tregtim brenda dhe jashte vendit te bimeve medicinale dhe nenprodukteve te tyre
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Jorgo Shugro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
B I A
B I A
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!