Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
A METAL 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52618203D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport i Hekurit, Zinkut, Metaleve te Bardha, Metaleve me Ngjyre dhe nenproduketeve te tyre, per llogari te vete shoqerise si dhe per llogari te te treteve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhevdet Krasniqi 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Sali Krasniqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A METAL 2015
A METAL 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!