Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
HOTEL ARGJIRO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52618602T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Kryerje te sherbimeve hotelerie, restoranti, sherbime turistike. Organizim udhetimesh turistike brenda dhe jashte vendit, sherbim me bileta udhetimi etj. Mobilim, konstruksion zyrash, ambjentesh hotelerie dhe restoranti.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
SPYRIDON OIKONOMOU 50
Qirjako Dhima 50
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Qirjako Dhima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HOTEL ARGJIRO
HOTEL ARGJIRO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!