Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
FABAS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52619402M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transporti i materialeve legshme dhe te ngurta , per vete dhe per te trete, transporti i materialeve te ndertimit, materialeve te ndertimit, materialeve industriale dhe ushqimore, transporti i naftes bruto dhe nenprodukteve te saj. Kryerja e punimeve per mirmbajtjen , rikonstruksionin te ujesjelles-kanalizimeve, pastrimit te mbeturinave.Transporti, trajtimi dhe riciklimi i ujrave te ndotura ujerave te zeza. Transporti, trajtimi dhe riciklimi i mbetjeve te ngurta, mbetjeve plastike, mbetjeve urbane. Import- eksport tregti automjetesh, pjeseve te kembimit me shumice e pakice, servis automjetesh, lavazh.import-eksport tregtimi me shumice e pakice te artikujve te ndryshem te ndertimit, industriale, ushqimore, veshmbathje, prodhime bujqesore dhe blektorale, duhane, pije alkolike/joalkolike, aparatura elektrike dhe elektronike, lede te para per industrine e ndertimit, ushqimor, vajra lubrifikant. shitje karburanti me pakice. Blerjen, marrjen e dhenien me qera, apo ne pergjithesi, shfrytezimin e pasurive te paluajtshme dhe te luajtshme, krijimi ose pjesemarja apo cdo bashkepunim me shoqeri e biznese te tjera, persona fizik e bashkime te ndryshme shoqerish, subjekte private apo shteterore te cilat kane aktivitete industriale apo tregtare. Gjithashtu shoqeria do te ushtroje veprimtari ne fushen e sipermarjes dhe sherbimeve ne fusha te ndryshme, do te ushtroje veprimatri ne fushen e hoteleri turizmit, bar restorante dhe cdo veprimtari tjeter ekonomike qe do te konsiderohet e nevojshme dhe e dobishme per realizimin e qellimit te shoqerise qe nuk bie ndesh me legjislacionin ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatos Sinaj 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Fatos Sinaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FABAS
FABAS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!