Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
INITALY RISTO&GUSTO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52625203P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport produkte ushqimore dhe detergjente si dhe tregtim me shumice dhe pakice te ketyre produkteve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Brunilda Isufi 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Brunilda Isufi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INITALY RISTO&GUSTO
INITALY RISTO&GUSTO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!