Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MJEKES OIL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52625205I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregetim me pakice te karburanteve dhe nenprodukteve te tij, tregetim gazi, servis te automjeteve te te gjitha llojeve, parking, lavazh, tregetia te pjeseve te kembimit dhe vajrave per automjete, bar kafe, dhe restorant, tregetim te materjaleve te ndertimit me shumice e pakice, tregetim te artikujve ushqimore, minimarket, tregetim te lendes drusore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Zamira Guci 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Zamira Guci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MJEKES OIL
MJEKES OIL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!