Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GLOBAL ENERGY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52625206Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi dhe tregtimi me shumice dhe me pakice e elementeve elektrike, elektronike dhe elektromekanike, transmetimi i te dhenave, telekomunikacion, hardware se bashku me shėrbimet perkatese te montimit, instalimit, mirėmbajtjes, riparimit, mundesise se marrjes se mandateve ose koncesioneve nga shoqeri qe prodhojne produkte te ngjashme.Realizimi dhe mirėmbajtja e linjave elektrike, impianteve te semaforėve, sinjalistikes se ndritshme. Projektimi, instalimi dhe mirėmbajtja e impianteve civile dhe industriale se bashku me certifikimin perkates. Projektimi, instalimi dhe mirėmbajtja e impianteve kunder zjarrit; Projektimi, furnizimi, mirėmbajtja, asistenca e impianteve te kondicionimit. Projektimi dhe realizimi i impianteve me fiber optike, survejimit me kamera, termovizion, alarmeve, rrjeteve, telekomunikacionit. Projektimi, instalimi, mirėmbajtja e impianteve me qellim kursimin e energjise: fotovoltaike, impiante diellore termike, termike, hidrike, impiante te bashke-gjenerimit, biomases, impiante per prodhimin e energjise elektrike. Menaxhim i prokurimeve ne sektorin elektrik, elektromekanik dhe realizimi me porosi i veprave civile, industriale publike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bashkim Progri 48
Gianni Falchetti 24
Adrio Bussotti 24
Zajmira Qeraxhiu 4
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Bashkim Progri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GLOBAL ENERGY
GLOBAL ENERGY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!