Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GIULIA SHOES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52625601A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Pėrpunime tė lėkurės, punime artizanale me material tė gatshėm lėkure, bėrja e suprinave deri nė produktin pėrfundimtar duke zbatuar tė gjithė kufijtė dhe hapėsirat ligjore qė parashikon ligji nė Rėpublikėn e Shqipėrisė. Nė kėtė kuptim kjo shoqėri do tė hidhet dhe do tė operojė nė tregun shqiptar duke pasur nė bazė tė veprimtarisė tregtare tė saj, tė gjitha porositė apo ofertimet qė lidhen me kryerjen e veprimeve tė specifikuara tė pėrpunimit apo tė punimit me material tė gatshėm lėkure duke shfrytėzuar potencialin e saj teknik. Nė kėtė kuadėr shoqėria do tė respektojė tė gjitha normat dhe kushtet e tregut shqiptar nė kėtė fushė. Nė mėnyrė tė detajuar veprimet tė cilat merr pėrsipėr tė kryejė ajo janė si mė poshtė: Pėrpunimi i ēdo pjese me lėkurė tė gatshme, pėrfshirė pjesėt e brendshme, suprina, zbukurime me material lėkure nė veshje tė ndryshme (kėpucė, ēanta, rripa brezi etj) deri nė arritjen e produktit final. Pėrpunimi dhe punimi me materiale tė tilla nė veshje tė ndryshme gjysėm tė gatshme ose tė gatshme. Import, eksport i materialeve tė ndryshme. Shoqėria mund tė operojė finaciarisht me qėllim investimi tė sigurtė qoftė me mjetet e saj finaciare qoftė duke marrė pjesė me kapitalin e saj (pjesėrisht ose tėrėsisht ) nė kapitalin e shoqėrive tė tjera shqiptare ose tė huaja dhe duke vepruar nė mėnyrė operative nė shoqėri joint venture (bashkėpunimi), nė shoqėri tė pėrziera, shoqata apo grupime tė pėrkohshme ndėrmarrjesh tė mėdha ose tė vogla. Ajo mund tė japė financime nė forma tė ndryshme nė favor tė shoqėrive tė grupit ku bėn pjesė ose tė shoqėrive tė tjera brenda normave ligjore, me pėrjashtim tė ēfarėdo lloj raporti me publikun. Gjithashtu mund tė blejė kuota pjesėmarrjeje nė shoqėri tė tjera, ente apo ndėrmarrje me qėllim tė njė investimi tė qėndrueshėm duke ushtruar kėshtu rolin e shoqėrisė drejtuese tė grupimit. Nė kuadėr tė objektit tė veprimtarisė sė saj tregtare shoqėria mund tė ofrojė financime tė ndryshme nga kuotimet e saj nė favor tė shoqėrive tė grupit ku ajo bėn pjesė, kur ėshtė rasti i tillė ose nė favor tė shoqėrive tė tjera qė operojnė nė fushėn tregtare, e bėrė kjo nė pėrputhje me dispozitat ligjore nė fuqi, por nė asnjė rast nuk mund tė ofrojė kuotat e saj si mjete investimi pėr publikun e gjėrė si dhe ēdo lloj raporti tregtar me tė ( publikun) kufizim ky i pėrcaktuar nė mėnyrė eksplicite nė nenin 68/3 tė Ligjit nr.9901 dt.14-04-08 “Pėr Shoqėritė Tregtare” pjesa IV. Shoqėria gjithashtu mund tė kryejė tė gjitha transaksionet tregtare, industriale, shitje pasurish tė luajtshme apo tė paluajtshme qė do tė gjykohen tė nevojshme apo tė domosdoshme nga organi administrativ pėr arritjen e objektit social, pėrfshirė edhe lėshimin e garancive (dorėzani, peng) apo tė tjera garanci personale e/ose reale si nė favor tė tė tretėve ashtu edhe falas. Fasoneri
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maurizio Sartini 100
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Maurizio Sartini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GIULIA SHOES
GIULIA SHOES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!