Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
AGROKOOPERIMI 50
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52704208A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 7
Fusha e veprimtarisė: Prodhim, blerje, shitje, tregtim, ruajtje, magazinim, transportim, shperdnarje, perpunim, apo merret me cdo menyre a mjet tjeter per anetaret e saj ose edhe personat fizike ose juridike, jo anetare ne masen e lejuar nga ligji, produkte nafte, karburant, vaj, graso, pjese kembimi dhe aksesore, furnizie, sherbime, minerale, ndertim serash per produkte bujqesore, ndertim serash per prodhimin e energjise solare(fotovoltaike) ushqime, fara fidane, plehra, makineri, pajisje si dhe produkte apo mallra te tjere per perdorim nga fermat apo fermeret, ose qe perdoren apo jane te dobishme per bizneset ne fushen e bujqesise. Merr, ruan trajton, magazinon, prodhon, perpunon, tregton, blen, shet ose merret me cdo menyre amjet tjeter me produkte bujqesore per anetaret e saj ose edhe per personat fizik ose juridike, jo anetare ne masen e lejuar nga ligji. Kryen cdo veprim tjeter qe lidhet me prodhimin, perpunimin dhe tregtimin ne fushen e mekanikes bujqesore, agroperpunimit si dhe bujqesise ne teresi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi. ne perputhje me legjislacionin Shqipetar ne menyre qe te arrihet qellimi i siperpermendur shoqeria ka t edrejte: te mundesoje trajnime profesionale per anetaret e saj apo palet e treta. te kryej cdo transaksion ne lidhje me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme si dhe cdo aktivitet tjeter tregetar, financiar dhe industrial, dhenie-marrje me qera, te vendose pengje dhe barre hipotekore qe mund te konsiderohen si te dobishme apo te nevojshme per te arritur qellimin e shoqerise. Te kryej cdo aktivitet ne lidhje me publikimin, marketingun apo reklamimin. te zoteroj kuota/aksione apo cdo lloj interes tjeter ne shoqeri te tjera pavaresisht fushes ne te cilen kryejne veprimtari keto shoqeri. Te kryej cdo veprim tjeter ne permbushje te ineteresave dhe nevojave te saj sipas dispozitave te statutit dhe legjislacionit Shqipetar ne fuqi. Shqoeria kryen cdo lloj aktiviteti qe ben pjese ne objektin e saj, qe lidhet me te dhe favorizon ate. Shoqeria zbaton te gjitha ligjet dhe aktet nenligjoe perkatese. Ajo zbaton standartet me te larta te etikes. Shoqeria kryen veprimtari dhe sherbime ne kuader te objektit te percaktuar me siper, pervec se me anetaret e saj edhe me persona fizike apo juridike, te trete jo anetare deri ne 40% te totalit te te ardhurave nga veprimtarite e saj, me perputhje me dispozitat e ligjit nr.38/2012 " Per shoqerite e bashkpunimit bujqesor"
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Yusuf GƵkdemƭr 25
Engjell Qorlaze 40
Kreshnik Tafa 1
Ersid Oshafi 1
Roland Danaj 10
Marenglen Mema 10
Riza Tafa 13
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Yusuf GƵkdemĆ­r
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGROKOOPERIMI 50
AGROKOOPERIMI 50
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!