Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PASKALI 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52706401L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Autoshkolle per pergatitjne e kanditateve per kryerjen e kurseve te plota te njohurive teorike dhe praktike per aftesite drejtuese e te sjelljes per leje drejtimi mjeti sipa kategorive te parashikuara ne kodin rrugor ( A, B, BE, C, CE, D, DE ). pergatija e aplikanteve per deshmine e aftesise profesionale dhe ēetifikaten e aftesise profesionale per drejtimin e mjeteve rrugore. Konsulence profesionale tekniko-ekonomike ne veprimtarine e transportit rrugor si me poshte: a) Njohjen dhe zbatimin e legjislacionit te trafikut rrugor, sigurise se qarkullimit, inspektimeve teknike.b)Menaxhim te qendrave te kontrollit dhe serviseve., c)Percaktimin e kerkesave tekniko-ekonomike dhe prokurimin e blerjes se makinerive dhe pajisjeve per sektore te ndryshem te transpotit. d)Percaktimin e optimumeve ekonomike ne proēesin e operimit ne transportin e brendshem dhe nderkombetar te udhetareve dhe te mallrave. e)Ekspertize ne vleresimin e pasurive, llogaritjen e kostove operacionaledhe te drejtimit te veprimtarive te transportit rrugor.f)Ekspertize ne marredheniet kontraktuale te fushave te transportit rrugor. g)Drejtimin teknik te veprimtarise se transportit ne nje sipermarrje trasnporti.h)Njohjen e legjislacionit kombetar dhe nderkombetar ne fushen e transportit rrugor.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Paskal Bello 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Paskal Bello
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PASKALI 2015
PASKALI 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!