Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DEON & JUPE 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52706404M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import ekspoert e tregtim shumice dhe pakice artikuj ushqimore. Tregtim artikuj te ndryshem kancelarie, elektronike, elektro – shtepiake etj,
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elidion Jupe 50
Denis Jupe 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Emanuela Jupe
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEON & JUPE 2015
DEON & JUPE 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!