Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
DBR SUD
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52706601A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti e pergjithshme import-eksport me shumice dhe me pakice e mallrave te ndryshme industriale, ushqimore dhe blegtorale. Kultivimin, perpunimin, ambalazhimin dhe tregtimin e produkteve bujqesore dhe blegtorale. Ndertim objektesh te ndryshme, industriale, tregtare, pallateve te banimit etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arian Bella 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Arian Bella
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DBR SUD
DBR SUD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!