Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
R.DEWIS SPOSE & KOMBI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52713405J-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe pėrpunim i konfeksioneve pėr pėrfundimin e ēdo artikulli veshjeje te ceremonise martesore per gra, burra, femijė si dhe aksesorėve pėrkatės qe lidhen me tė, me materiale porositės (Fason). Tregtim me pakice dhe shumice, import eksport tė veshjeve dhe aksesoreve qė lidhen me ceremonine martesore me material porositės (Fason). Dhenien ose marrjen me qera ose ne huaperdorje te pasurive te luajtshme dhe tė paluajtshme, mjeteve, mallrave dhe produkteve te nevojshme per realizimin e qėllimit kryesor tė shoqėrisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Eleda Dhima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
R.DEWIS SPOSE & KOMBI
R.DEWIS SPOSE & KOMBI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!