Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Tirana Flexo Print
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52713801B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Dhoma me qera (sezonale). Import- eksport, tregti me shumice dhe pakice, shitje letre, prodhim letre, perpunim letre, hoteleri, turizem, agjensi turistike. Ndertim. Shitje te produkteve ushqimore me shumice, market.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Besnik Mustafaj 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Elis Mustafaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Tirana Flexo Print
Tirana Flexo Print
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!