Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MULTIMECCANICA INTERNATIONAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52717801V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Transformimi i mbeturinave , shitje e energjise elektrike , rehabilitimi i vendit te mbeturinave rehabilitimi i landfillit , menaxhim i materialeve te para dhe te dyta , menaxhim me ngrohje qendrore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Marica Ioana 80
Vullnet Dedja 20
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Enio Gino Cravioli, Marica Ioana
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MULTIMECCANICA INTERNATIONAL
MULTIMECCANICA INTERNATIONAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!