Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Skampis Trans 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52718201N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transportim pasagjeresh e mallrash per te dyte e per te trete brenda e jashte vendit. Import dhe eksport e tregtimi me shumice e pakice brenda e jashte vendit te mjeteve transportuese, ngritese transportuese te te gjitha llojeve, kapaciteteve, tonazheve, tipeve. Transport eksport-import te gjitha llojeve te materialeve te ndertimit, blegtoriale, bujqesore, lendeve te para, materialeve drusore per vete e per te trete te cdo lloj malli.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klajdi Toēi 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Klajdi Toēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Skampis Trans 2015
Skampis Trans 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!