Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
FONSANA GRIGGIO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52718202V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport i te gjitha llojeve te mallrave, industriale, ushqimore, konfeksione, elektroshtepiake, elektronike, tregtimi tyre me shumice dhe pakice. Prodhime betoni, rikonstruksione, shtrim i rrugeve, asfaltim, perpunim dhe nxjerrje e gurit, gurore, shfrytezim i pyjeve. Prodhim dhe tregtim i produkteve te mishit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adriatik Laraj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Adriatik Laraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FONSANA GRIGGIO
FONSANA GRIGGIO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!