Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
DOBB'S GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52719201S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Prodhimit, marketingut dhe agjencive produkte: per ndertimin e te ngjashme, per bujqesi dhe te ngjashme. Tregetimi i makinave te ndertimit, bujqesore, industriale dhe civile, te perdorura dhe te reja. Transport nderkombetar dhe kombetar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Claudio De Pietri 25
Hysni Baku 25
Lerbi Baku 25
Attilio Oppimitti 25
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Claudio De Pietri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DOBB'S GROUP
DOBB'S GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!