Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
VISION CONTACT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52723203I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sherbime konsulence financiare, asistence dhe regjistrime kontabel, hartime dhe deklarime listepagesash dhe pasqyrash financiare per shoqeri tregetare me seli ne Shqiperi ose Itali, konsulence manaxheriale dhe organizative, sherbime hartimi projektesh, projektime te ndryshme. Transport mallrash nderkombetar dhe brenda vendit, per llogari te vete shoqerise dhe per te trete. Shoqeria mund te kryej te gjitha aktivitetet qe do te konsiderohen te nevojshme per permbushjen e objektit te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Edmond Kristo 50
Angelo Russo 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Edmond Kristo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VISION CONTACT
VISION CONTACT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!