Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
BENI - DONA GRUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52810802U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: .Import – eksport, tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshem tė konsumit tė gjerė, industriale, bujqėsore, ushqimore, material ndertimi dhe inerte, linja, pajisje elektronike, elektronike, elektroshtepiake, konfeksione, veshje tė ndryshme, prodhime bujqėsore e blegtoriale, kancelari, betoni, betonarme, hekur, pajisje zyrash dhe kancelerike, pjese kembimi tė automjeteve tė ēdo marke e tonazhi, pjese kembimi pėr artikuj tė ndryshem nė pėrgjithėsi, dhe tė tjera tė ngjashme. 2.Tregti me pakicė karburante e lubrifikante. 3.Import-eksport, tregti me shumicė dhe pakicė tė mobiljeve tė ndryshme tė te gjitha llojeve pėr shtėpi, dyer, dritare, mobilje zyrash si dhe ndertimi dhe montimi i tyre. 4.Import-eksport, tregti me shumicė dhe pakicė i lėndes sė parė drurore, melamine, dhe prodhimi i mobiljve tė ndryshme. 5.Aktivitet pėr organizimin e turizmit dhe agjensive tė sherbimeve tė ndryshme. 6.Hapje restroanesh, hotele, motele, bar – bufe. 7.Import-eksport, tregti me shumice dhe pakice tė pjesve tė kembimit pėr automjete, pėr servisimin e tyre, servis i pajisjeve elektrike dhe elektronike. 8.Prodhim dhe perpunim i lėndeve tė para pėr ndertime tė ndryshme tė te gjitha llojeve. 9.Prodhim i pijeve alkoolike, prdhime brumi, ushqimore tė ēdo lloji, perpunimi dhe prodhimi i lėndeve tė para pėr prodhimin e tyre. 10.Prodhimi i lėndeve tė para pėr tekstile dhe prodhim tė veshjeve tė ndryshme, prodhimi dhe perpunimi i lėndes sė parė. 11.Sherbime tė ndryshme tė te gjitha llojeve nė tė gjitha fushat. 12.Servise tė pajisjeve motorike dhe elktronike. 13.Zbatim projektimesh dhe punime elektrike pėr rryma tė dobeta dhe tė tensionit tė lartė. 14.Transport mallrash dhe udhėtarėve. 15.Agjensi turistike dhe agjensi pėr shitje biletash pėr udhėtarė toksore, detare dhe ajrore. 16.Prodhime material ndertimi (materiale inerte – gure, prodhime qeramike – tulla – tjegulla- fajnce, prodhime elemente betoni, betonarme tė zakonshme tė paranderuar, gure dekorative, materiale lidhese, gelqere – allci- cimento, materiale me bazė bitumi-sintetike). 17.Projektim sistemesh telekomunikacioni. 18.Aktivitete nė fushėn e ndertimeve civile tė ēdo lloji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
RAGIP MUSTAFA 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: RAGIP MUSTAFA
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BENI - DONA GRUP
BENI - DONA GRUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!