Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
EUROHERB-AL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52815402V-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Pike grumbullimi dhe ambalazhimi te bimeve medicinale ( me qellim import-eksporti)
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Erion Avllazagaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EUROHERB-AL
EUROHERB-AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!