Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
BEST VEG
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52816002C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem ushqimore, bujqesore, fara, fidane, pesticide, materiale ndertimi, makineri e pajisje dhe veprimtari te ushqimit social, bar-restorant. Dezinfektim, deratizim, dezinsektim te magazinave, anijeve, aeroporteve, hotel - restorante, konvikte etj. Ripaketim, riambalazhim i produkteve kimike, pesticide, plehra kimike, fara bimesh etj. Import-eksport te plehrave kimike, pesticideve, materialeve te ndertimit, ushqimore. Sherbime ne fushen e bujqesise, vreshtari, ullishte, pemetari, perime, ngritje serash, instalim kaldajash etj. Prodhim te arkave prej druri, kartoni, plastike dhe te drejten e importit te lendes se pare per prodhimin e tyre
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Aleksandėr Shehu 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Aleksandėr Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BEST VEG
BEST VEG
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!