Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
CHIARA&MARY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52816203A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Eksport import te te gjitha llojeve te mallrave industriale, ushqimore, materiale ndertimi me shumice e pakice. Ndertim i ndertesave ne pergjithesi. Ndertime banimi me mjete financiare ose jo te shoqerise, shitja e tyre qytetareve shqipetare ose te huaj institucioneve dhe enteve publike apo shteterore. Perpunim dhe tregtim te drurit, palete druri. Transportim pasagjeresh dhe mallrash per te dyte e te trete brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Giuseppe Gualano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CHIARA&MARY
CHIARA&MARY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!