Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
LU & SE TRANS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52817801B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Transport i udhetareve brenda dhe jashte vendit, agjensi turistike etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Luan Balliu 50
Sehit Troshku 50
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Luan Balliu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LU & SE TRANS
LU & SE TRANS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!