Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
FRENCH KISS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52820001O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport konfeksione. Prodhimi dhe tregtimi i ēdo produkti industrial perfshire te gjitha llojet e tekstileve. Prodhimi dhe tregtimi per vete dhe per llogari te te treteve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Simon, Alain Pointier 50
Virginie, Denise Nicol 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Mimoza Bujaraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FRENCH KISS
FRENCH KISS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!