Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
IDENA A/1
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52820801Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport i mallrave te ndryshme ndustriale dhe ushqimore, transport mallrash per vehte dhe per llogari te te treteve brenda e jashte vendit prodhim e bluerje dritherash. Bar-kafe. Tregtim me pakice te pjeseve te kembimit per automjete. Aktivitet kambizmi. Veprimtari e agjentit per transferta parash, ne emer dhe per llogari te nje subjekti financiar jo bankar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Skėnder Bajraktari 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Skėnder Bajraktari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IDENA A/1
IDENA A/1
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!