Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
"ORIGINAL MERMER" shpk
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52821002E-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e prodhimit te materjaleve te ndertimit,nxerrjes ,shfrytezimit dhe perpunimit te burimeve minerale,mermereve,graniteve etj.Tregtimin e materialeve te ndertimit te prodhuara nga shfrytezimi perpunimi dhe prodhimi i burimeve minerale ,mermereve graniteve etj.Importin dhe eksportin e produkteve industrialeve te materialeve te ndertimit, graniteve mermereve etj me shumice e pakice.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Tasim Alla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ORIGINAL MERMER" shpk
"ORIGINAL MERMER" shpk
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!