Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
XH.LICI-BE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52823201S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari sherbimi ne zyre kembimi valutor. Veprimtari transfertash monetare. Veprimtari sherbimi agjensie udhetimi. Veprimtari agjenti sigurimesh. Veprimtari sherbimi agjensie imobilare. Veprimtari sherbimi postar. Veprimtari per transport mallrash e personash, brenda e jashte vendit. Veprimtari ne fushen e turizmit, brenda e jashte vendit. Import e eksport, tregetim me shumice e pakie per mallra ushqimore, industriale, lende te pare e te perpunuar, pije, veshmbathje e konfeksione, hidrosanitare, hidraulike, materiale ndertimi, duralumine, kancelari e kinkaleri, pjese per riparimin e tyre, makineri dhe automjete, pjese kembimi per to, sherbim servisi, transport mallrash, prodhim e tregetim materialesh ndertimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elis Liēi 100
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Elis Liēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
XH.LICI-BE
XH.LICI-BE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!