Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BIO FARM 2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52828406D-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Grumbullim, perpunim, paketim dhe depozitim ne frigorifer te artikujve bujqesor e blegtoral, te te gjitha llojeve te produkteve te pergatitura ose gjysem te gatshem, me origjin bimore ose shtazore, etj. Depozitimi ne frigorifer per llogari te te treteve i te gjitha llojeve te mallrave, lendeve te para, pije, etj. Rritja, mbareshtimi dhe prodhimi i shpendeve, kafsheve dhe te prdukteve dhe nenprodukteve te tyre brenda dhe jashte vendit. Import-eksport i produkteve blektorale dhe bujqesore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Juljan Spiro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIO FARM 2015
BIO FARM 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!