Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
UEVI-2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52904201S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ruajtjen e sigurimin fizik te objekteve publike e private, ne pronesi ose perdorim te personave fizike e juridike, qe ushtrojne veprimtari ne Republiken e Shqiperise. Ruajtjen e sigurimin fizik, mbrojtjen e jetes dhe shendetit te personave fizike, shtetas shqipetare e te huaj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatbardha Roka 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Fatbardha Roka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
UEVI-2015
UEVI-2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!