Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ASMADER-SPOSA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52907401A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Pėrpunim i faniturės pėr pėrfundimin e ēdo artikulli veshjeje ( dhe te ngjashme me te), pėr femra dhe meshkuj si dhe aksesorėve pėrkatės, me materiale porositės ( Fason ), Import-eksport , materiale dhe veshje e veshmbathje te ndryshme per meshkuj dhe femra, tregti materiale te ndryshme te industrisė sė lehtė dhe aksesorėve tė tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Ilirjan Saliaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ASMADER-SPOSA
ASMADER-SPOSA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!