Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
LOSHI TOURS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52907801A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 6
Fusha e veprimtarisė: Transport udhtaresh brenda dhe jashte vendit, agjensi turistike, shitje biletash trageti dhe avioni.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alban Loshi 16.7
Afrim Greca 16.66
Edlira Beu 16.66
Vaid Perja 16.66
Emrulla Xhani 16.66
Naxhi Berberi 16.66
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Alban Loshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LOSHI TOURS
LOSHI TOURS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!