Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
RAMA - RUSSO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52908401E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport, dhe tregtimin me shumice dhe pakice te mallrave industriale, ushqimore, bujqesore si dhe mallrave te tjera te konsumit. Prodhim, importim, eksportim, amballazhimin dhe tregtimin me shumice dhe pakice te veres, dhe pijeve te tjera alkolike dhe jo alkolike . Importimi , eksportimi dhe tregtimi i produkteve te gateshme dhe atyre gjysem te gateshme, si dhe lendeve te para per to. Importim, eksportim dhe tregtimin e makinave te ndryshme. Ushtrimi i veprimtarise ne fushen e transportit te mallrave brenda dhe jashte vendit. Transporti i cdo lloji per nevojat e shoqerise dhe te treteve si dhe sipermarrje te ndryshme, ne perputhje me kerkesat qe burojne nga ligjet ne fuqi
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Spiro Rama 50
Vincenzo Russo 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Spiro Rama
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RAMA - RUSSO
RAMA - RUSSO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!