Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Italian Petroleum Albania
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52912201M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te operoje ne fushen e tregtimit me pakice te karburanteve, lendeve djegese dhe te tjera ndihmese. Pjese e aktivitetit do te jete edhe ēdo aktivitet tjeter i lejuar nga ligji
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
''IMPULS - 95'' 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Bujar Muēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Italian Petroleum Albania
Italian Petroleum Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!