Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Trans-Spedicjon&Zhvillim
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53706606T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Trasport udhetaresh nderqytetase, nderkombetare dhe cdo lloj transporti tjeter tokesor, kombetar dhe nderkombetar, sherbime te ndryshme ne ndertim dhe tregti me shumice dhe pakice, import-eksport te mallrave te ndryshme, fason per materialet qe nevojiten per funksionimin e shoqerise dhe sipas objektit te saj. Agjensi publicitare, krijim faqesh Web, krijim televizion lokal, rrjet kabllor, dhe ēdo gje qe lejon legjislacioni shqiptar ne fushen e telekomunikacioneve kryerje punimesh ne ndertime civile dhe industriale si dhe kryerje pastrimi dhe veprimtari qe lidhen me te ne institucione shteterore private.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nexhmi Torra 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Thanas Torra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Trans-Spedicjon&Zhvillim
Trans-Spedicjon&Zhvillim
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!