Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
" SENA 2015 "
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53707201G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport te lendes drusore. Import - eksport, prodhimin , perpunimin, tregtimin me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem te mobilerise, artikuj kuzhine dhe aksesore te tjere. Import -eksport te makinerive te ndryshme qe nevojiten per prodhim. Import - eksport dhe tregti me shumice dhe pakice te pelhurave.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardjan Sena 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ardjan Sena
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
" SENA 2015 "
" SENA 2015 "
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!