Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ELITE PILLOW
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53709203J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Hapjen e linjave fason per prodhimin e dyshekeve, jastikeve dhe batanijeve te ndryshme ,prodhimin e produkteve te gatshme me lenden e pare te sjelle nga porositesi, Import-eksport dhe tregti me shumice dhe pakice te te gjithe artikujve industriale ,tekstileve.Import-eksport te makinave dhe makinerive te ndryshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Enton Emiri 100
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Enton Emiri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELITE PILLOW
ELITE PILLOW
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!