Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ALEKSANDRI GRUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53713401C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Grumbullim, prodhim, perpunim e tregtim te bulmetit (qumesht, kos, djath e gjithe nenproduktet e tyre). Import-eksport. Hapje baxho. Tregtim makineri e pajisje. Transport te bulmetit e te nenprodukteve te tij. Grumbullim, prodhim, perpunim, stampim ne forma te ndryshme, te produkteve te bulmetit, mishit te kasheve dhe lendeve plastike e tregtim te tyre. Tregtim te kafsheve shtepiake dhe nenprodukteve te tyre. Prodhimin, petfaqesimin dhe shitje-bletje si me shumice ashtu dhe me pakice, dhe ne formen e import eksportit pet lende te pate: ushqimote pet kafshet shtepiake si, dhi etj, fatezim, mbjellje, etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Edmond Kasapi 50
Petrit Xhani 50
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Jugert Xhani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALEKSANDRI GRUP
ALEKSANDRI GRUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!