Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PANDA GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53719002Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Bar - restorant Hoteleri - turizem Tregti me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem ushqimore dhe industriale
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Andrea Nako 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Andrea Nako
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PANDA GROUP
PANDA GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!