Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
NEW BORANA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53719602G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Bar,restorant,hotel dhe import-eksport
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rolando Dulellari 33
Kristaq Vėrtopi 34
Elio Stefo 33
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Rolando Dulellari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NEW BORANA
NEW BORANA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!