Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
TECHNIK-SYSTEM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53721001S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport i lendes se pare dhe materialeve te plastikes dhe perpunimi i tyre,makinerive te ndryshme dhe importin e materialeve te ndertimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elidjon Ēiko 50
Paschalis Thymnioudis 50
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Elidjon Ēiko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TECHNIK-SYSTEM
TECHNIK-SYSTEM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!