Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
HEALTH DIAGNOSTIC CENTER KRASIS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53729002U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Sherbime mjekesore ne fushen e : gastroenterologjise, trajtimi gastroenterologjik,imazheri ultratinguj abdominale, gastroskopi, kolonoskopi, poliptectomi, terapi dhe parandalim ne aparatin tretes. Diagnostikim kardiologjik, imazheri kardiologjike, EKG, prova ushtrimore etj, si dhe te gjitha proceduart e kardiologjise jo invazive. Laborator mikrobiologjik, biokimik, hormonal, hematologjik, imunologjik, bakterologjik, alergologjik etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Antonios Thymelis 34
Eleni Gkavardina 33.33
Savvas Tsivelekidis 33.33
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Antonios Thymelis
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HEALTH DIAGNOSTIC CENTER KRASIS
HEALTH DIAGNOSTIC CENTER KRASIS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!