Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
SUPERMARKET ALFA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53804801H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Importin, eksportin dhe tregetimin me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industrial, ushqimore, produkteve te ndryshme bujqesore, blegtorale e fruta perime, prodhimeve te detit, pije freskuese, te miellit e nenprodukteve te tij, te konfeksioneve e veshmbathjeve, pajisje elektroshtepiake, kompjutera dhe pjeset e tjera te tyre,produkte higjenosanitare, hidraulike, prodhime qeramike artizanati, duralumini, mekanike te lendes drusore te perpunuar dhe te paperpunuar, lekures e nenprodukteve te saj, mobiljeve dhe materialeve te lendeve te para te te gjitha llojeve, materiale dhe lendeve te ndertimit, pllakat e llojeve dhe dimesioneve te ndryshme, materiale plastike e nenprodukteve te tyre. Projektim dhe ndertim te objekteve civile, industrial, bujqesore, turistike dhe ekonomike, rikonstruksione objektesh, ndertim sillosa, kulla uji, rruge, vepra arti, ndertim ujesjellesa, kanalizime, kanale e impjante vaditje, ndertim digash punime karpentjenerie prej druri dhe metalike, perforcime themeli dhe izolime mbi dhe nentokesore, bojatisje, hidroizolim, punime te mirembajtjes dhe sinjalizimit ne rruge, ndertim mbishtresash rrugore. Transport kombetra dhe nderkombetar tokesor te udhetareve, bagazheve dhe mallrave. Hapje fabrikash, ndertime hecesh, prodhim dhe shitje energjie, hapje spitalesh, hapje te depove farmaceutike etj. Shoqeria kryen cdo lloj veprimtarie te dobishme per arritjen e objektit te saj, duke perfshire edhe veprime per shitjblerje sendesh te luajteshme dhe te paluajtshme, pjesemarrje me kuota dhe aksione ne shoqeri dhe ndermarrje te tjera.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Llambro Zhupaj 50
Kastriot Muēo 25
Edvin Kukunja 25
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Llambro Zhupaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SUPERMARKET ALFA
SUPERMARKET ALFA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!