Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Xhemsi-15
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53806601F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumice dhe pakice import -eksport te mallrave te ndryshme,fason te ēdo lloji te tregtise me pakice dhe shumice,karburantit,vajrave lubrifikante dhe pjeseve te kembimit,servis automjetesh,studime dhe projektime,zbatime ne fushen e ndertimeve civile dhe industriale si dhe sherbime ne kete lloj aktiviteti,import-eksport te materiale mjeksore,mjekimi dhe terapie,agjensi farmaceutike dhe farmaci mjeksore,projektime zbatime ne fushen pyjore dhe tregtim te lendes drusore,grumbullim,perpunim bime medicinale dhe ēdo gje qe lejohet nga legjislacioni shqiptar,agjensi imobilare komisionere dhe ēdo lloji qe lejohet nga ligji.Transport te jashtem e te brendshem per vete dhe te trete,agjensi komisionere per kete sherbim.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhemal Lato 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Arta Alla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Xhemsi-15
Xhemsi-15
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!