Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Tapet Bari Natyral
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53810402V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Tregetim me shumice dhe pakice, prodhim, import dhe eksport i mallrave te lejuara nga ligji. Prodhim, tregetim me shumice dhe pakice, import dhe eksport i tapeteve te barit, i lendeve te para, materialeve, paisjeve dhe makinerive per prodhimin e tapeteve te barit. Prodhim, tregetim me shumice dhe pakice, import dhe eksport i bimeve e pemeve dekorative. Ndertimi, blerja, zhvillim i aktiviteteve, i linjave te prodhimit, i makinerive dhe paisjeve ne interes te prodhimit dhe tregetimit te tapeteve te barit. Ndermjetesim per llogari te te treteve, per mallra te lejuara nga ligji e te cfaredolloj natyre. Te perfitoje nepermjet blerjes, te marre me pagese ose me kembim ose me qira si dhe te zoteroje nepermjet investimit ose ne cdo menyre tjeter ligjore cfaredo shpikje, permiresim, ripunim, diplome, aplikim, shenje, sigle, reklama e te tjera te ngjashme ne interes te realizimit te objektit te shoqerise si edhe te shese, kembeje, ofroje leje, ose t'i ndryshoje ato ne perputhje me vendimet perkatese te shoqerise. Te bashkerendohet dhe te bashkohet me kushdoqofte tjeter shoqeri apo ndermarrje qe qe ka objekte te njejta me objektet e kesaj shoqerie.Te kontraktoje me persona fizike dhe juridike vendas ose te huaj per gjetjen e tregjeve te shitjes per produktet dhe sherbimet e shoqerise. Te lidhe kontrata me cilendo qeverisje qendrore apo vendore dhe institucione te tjera publike dhe private ne interes dhe per t'i sherbyer qellimit dhe objektit qe ka shoqeria.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Edmond Shehi 34
Fatjan Shehi 33
Ali Shehi 33
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Edmond Shehi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Tapet Bari Natyral
Tapet Bari Natyral
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!