Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
COOP MARENA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53817601O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Kompleks bujqesor per prodhim, mbledhje, perpunim dhe tregtim produktesh bujqesore dhe blegtorale; Agro-turizem; Bar-restorant; Hoteleri; Qender trajnimesh profesionale ne fushen e agrobiznesit dhe turizmit; Organizim ngjarjesh publike (konferenca, seminare, trajnime); Qendra sportive dhe argetuese;Sherbime konsulence, menaxhim dhe drejtim kooperativash bujqesore/prodhuese; Prodhim dhe shfrytezim i energjise se rinovueshme; Prodhim, tregtim, pije alkoolike, vere, pije joalkoolike; Import - eksport te prodhimeve te veta dhe atyre qe mund te sigurohen nga bartesi; Import- eksport lendesh te para e ndihmese dhe nenprodukteve qe rrjedhin nga perpunimi industrial i tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vladimir Dulellari 20
Andrea Lako 40
Auron Pashaj 40
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Vladimir Dulellari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
COOP MARENA
COOP MARENA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!