Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
FABBENO 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53817802L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtim dhe shitje tė banesave, tė objekteve industriale, social-kulturore, arsimore, bujqėsore, turistike, hotelerie, ujėsjellesa-kanalizime, rrugė, punime restauruese, punime tė dheut, muraturat, punime betoni, vepra kullimi e vaditje, kompletimi me instalime tė brendshme tė objekteve tė ndėrtuara, tregti tė mallrave tė ndryshėm si import eksportin e tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ismet Kėrma 50
Ismail Boriēi 50
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Ismet Kėrma
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FABBENO 2015
FABBENO 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!