Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
SIDEROBETON ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53817804E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Studimi dhe projektim i objekteve civile, industriale, studim fizibiliteti, studime urbanistike e tjera te kesaj natyre. Rikonstruksioni dhe ndertimi i objekteve civile dhe industriale, ujesjelles kanalizime, rruge , vepra arti dhe zbatimi i projekteve ne pune publike si sherbime pastrimi, gjelberimi dhe mirmbajtje e siperfaqeve te gjelberuara. Restaurim i objekteve te monumenteve te kultures, si dhe punime guri te te gjitha llojeve. Ndertim dhe mirmbajtje rruge te te gjitha kategorive, ndertim ura dhe vepra arti, mirmbajtje e sinjalistikes rrugore, etj. Prodhimi dhe tregtimi materialeve te ndertmit. Sherbime ne transportin e mallrave dhe udhetareve. Tregti me shumice dhe pakice i mallrave te ndryshem import eksporti I tyre. Acuakulture, rritje dhe tregtimi i peshkut.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dimitrios Karampinas 98
Dritan Bejko 2
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Dimitrios Karampinas
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SIDEROBETON ALBANIA
SIDEROBETON ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!