Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
HEARING ASSISTIVE TECHNOLOGY ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L53823001I-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import-export, kryerjen e aktiviteteve tregtare dhe sherbime ne perputhje me legjislacionin ne fuqi.Import-eksport aparatura mjeksore, pjese kembimi per to, tregti me shumice e pakice te artikujve te ndryshem industriale dhe ushqimore dhe materiale te ndryshme brenda dhe jashte vendit. Shoqeria mund te kryeje ēdo operacion tregtar, me individe, shoqeri tregtare, ente publike apo private, ne lidhje me aktivitetin e saj baze, siē citohet ne piken 3.2 te statutit. Me ne pergjithesi shoqeria mund te kryeje ēdo aktivitet tjeter te nevojshem apo te dobishen per realizimin e qllimeve te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Raimonda Teneqexhi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HEARING ASSISTIVE TECHNOLOGY ALBANIA
HEARING ASSISTIVE TECHNOLOGY ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!